Ogłoszenie

.

#1 2007-12-20 22:10:58

Agnieszka:)

Senior

4254043
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 57
Punktów :   

co do poloneza...

zaparłam się,że nikt mi nie popsuje humoru na te święta,ale Wy jesteście niestety niesamowici!!
chciałm tylko zaznaczyć,że po mimo wszystko będę radosna!
nie chcę więc komentować dzisiejszego zachowania Gosi W. i ludzi z Garbowa(przepraszam jeśli nie wymieniłam kogoś kto wyszedł wcześniej z próby).
Mieliśmy problem tańczyć bez dwóch par, bezsensem byłoby więc tańczyć bez 7... stąd skrócona próba przez co z góry przepraszam osoby które są sumnienne i poważnie podchodzą do sprawy.
Dziś na próbie mieliśmy kilka nowych osób,które dzięki wcześnie skończonej próbie miały możliwość raz i to nie dokładnie zatańczyć poloneza- mam nadzieję,że podziękują Wam za to:/..
jak dziś mogliście zauważyć,gdy się cos wyćwiczy to wychodzi(np "delfinek") szkoda tylko że każdy myśli że jak cos RAZ wyjdzie to już więcej nie ma sensu tego powtarzać, otórz chciałam zauważyć ze SENS JEST!
założyłam sobię także że nikogo o nic nie będę prosiła i każdy robi co uważa.. więc dziś było jak było - Wasza sprawa,a raczej "niesportowe "zachowanie pewnych osób bo nie dały szansy nauczyć się nowym osobom,albo dopracować szczegóły reszcie..
Dziękuję tym co doczytali to do końca jak i DZIĘKUJĘ tym, którzy byli na każdej próbie od początku do końca! DZIĘKI WAM ZA POMOC!
A CO DO POLONEZA NA STUDNIÓWCE TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKICH - bedzie dobrze:)..!
                                             MIMO WSZYSTKO!!

Offline

 

#2 2007-12-21 19:32:51

Siosia

Fanatyk

260233
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 137
Punktów :   

Re: co do poloneza...

Nie życzę sobie abys mnie ocenmiała i pisała na mój temat cokolwiek!!!!!   i zastanów sie czy liczą inni czy tylko TY...

Offline

 

#3 2007-12-21 22:45:27

Agnieszka:)

Senior

4254043
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 57
Punktów :   

Re: co do poloneza...

ja- myśląc o wszystkich robie próby.. Ty- myśląc o sobie z nich wychodzisz... wiec z całym szacunkiem GOsiu..

Offline

 

#4 2007-12-21 22:47:49

Agnieszka:)

Senior

4254043
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 57
Punktów :   

Re: co do poloneza...

a i chciałam przeprosić za określenie"ludzi z Garbowa" miałam tu na myśli Eweline G., Monikę S. i Michała

Offline

 

#5 2007-12-21 23:01:37

ewelina

Aktywny

Zarejestrowany: 2007-03-25
Posty: 36
Punktów :   

Re: co do poloneza...

powtarzam jeszcze raz -nie pisz takich pierdół na temat "ludzi z Garbowa", nie pisz nic na mój temat na forum, bo ja zaczne pisać o tobie, i bede sobie wychodzic o której mi się chce

Offline

 

#6 2007-12-21 23:09:31

Aien

Wtajemniczony

Skąd: City With Seven Hills
Zarejestrowany: 2007-03-30
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Re: co do poloneza...

nie mam zamiaru nikogo bronić, ale Ewelina, albo są wszyscy obecni, albo nikt. Korona by Ci z głowy nie spadła gdybyś pojechała następnym autobusem (masz ich mnóstwo!). A Ty Aga mogłas na osobności z tymi osobami porozmawiać, a nie ubliżać im na forum. Gośka Ty też mogłabyś pokazac odrobinę zrozumienia...


"Jestem Julią
mam lat tysiąc"

i umarłam dla świata

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Oтeли Рибадеселья Boende Encounter Bay